Bazénová fólia ELBE modrá SBG 150 Klasik 165 cm

Bazénová fólia ELBE sa môže použiť vo vonkajších aj vnútorných bazénoch. Fólia veľmi dobre odoláva mechanickému zaťaženiu, mrazu a UV žiareniu. Všetky bazénové fólie ELBE majú antimikrobiologickú úpravu proti tvorbe húb a baktérií. celý popis

Pôvodná: 1 000,00 €
-10%
898,00 € s DPH

Chcete lepšiu cenu? i

x

Bonusový program pre registrovaných zákazníkov

Zľavy pri nákupe:

Do 400€ zľava 1%
Nad 400€ zľava 2%
Nad 1 200€ zľava 3%
Nad 2 000€ zľava 5%
Plus Mínus
Ihneď k odoslaniu Číslo tovaru: 2000061R
K tomuto produktu
Dopravné zadarmo

Zaradený v: ELBE, ELBE SBG Klasik

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Bazénová fólia ELBE modrá SBG 150 Klasik 165 cm

Fólia ELBE Klasik je vyrobená z mäkčeného PVC určeného na zváranie teplým vzduchom. Fólia sa môže použiť pre nové aj pre rekonštruované staršie bazény. Ako podklad na položenie fólie môže byť betón, oceľový plášť bazéna, drevený bazén aj bazén s keramickým obkladom. Fólia ELBE sa kladie vždy na geotextilnú podložku, ktorá ju chráni pred prípadným mechanickým poškodením. Fólia obsahuje vnútornú výstuž, ale zároveň je veľmi dobre tvarovateľná, preto sa dá aplikovať na ľubovoľný tvar a rozmer bazéna.

Bazénové fólie ELBE spĺňajú normu pre nádrže s pitnou vodou.

Technické parametre fólie ELBE Klasik:

  • Šírka: 165 cm
  • Hrúbka: 1,5 mm
  • Rolka: 25 bm (41,25 m2)
  • Hmotnosť: cca 2 kg/m2

Dodanie fólie v rolke aj v metráži:

Cena je uvedená za celú rolku. V prípade potreby môžeme dodať aj menšie množstvo (vždy po celých bežných metroch). Na zistenie ceny a dostupnosti fólie v metráži nám napíšte na info@predajbazenov.sk.

Vzorkovnice bazénových fólií:

Vyobrazenie farebnosti fólie sa môže na monitoroch mierne líšiť oproti skutočnosti. Ak sa chcete pozrieť na presné vyhotovenie farieb, prípadne skonzultovať výber, zastavte sa v našej prevádzke v Prahe alebo v Brne. Máme tu vzorkovnice všetkých nami predávaných fólií – ELBE, Cefil a Alkorplan.

Doplnky na inštaláciu fólie do bazéna

Na položenie fólie budete určite potrebovať ešte geotextilnú podložku, poplastované lišty na hornú hranu, prípadně zálievku a silikón.

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami GLS (4,90 €) a SDS (6,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji