Nadzemný bazén Nuovo 3,5 x 1,2 m s pieskovou filtráciou, skimmerom a schodíky

Nadzemný bazén Nuovo 3,5 x 1,2 m s filtráciou je cenovo dostupný bazén s rýchlou montážou. Nadzemný bazén Nuovo na povrchovú montáž aj čiastočné zapustenie do zeme má samonosnú oceľovú stenu z plechu s hrúbkou 0,4 mm a antikoróznu úpravu odolnú proti zemnej… celý popis

Nedostupné Číslo tovaru: 011101A

Zaradený v: Nadzemné bazény, Bazény Nuovo, Záhradné bazény

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Nadzemný bazén Nuovo 3,5 x 1,2 m s filtráciou

Nadzemný bazén Nuovo 3,5 x 1,2 m s filtráciou je cenovo dostupný bazén s rýchlou montážou. Nadzemný bazén Nuovo na povrchovú montáž aj čiastočné zapustenie do zeme má samonosnú oceľovú stenu z plechu s hrúbkou 0,4 mm a antikoróznu úpravu odolnú proti zemnej vlhkosti a poveternostným vplyvom. Bazénová fólia v modrej farbe má hrúbku 0,4 mm a je odolná proti UV žiareniu. Životnosť bazénovej fólie je až desať rokov.

Dodávka nadzemného bazéna Nuovo 3,5 x 1,2m obsahuje:

Objem vody v bazéne: 10,4 m3

Výška vodnej hladiny: 105 -110 cm

Možnosť vylepšenia bazéna s dekoračnou fóliou:

K bazénu Nuovo je možné volitelne dokúpiť dekoratívnu fóliu s imitáciou dreva alebo kameňov. Fólia je z jedného kusu, navlékne se přes bazén a uchytí lištou, která drží vnitřní fólii. Dostupné dekory:

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami GLS (4,90 €) a SDS (6,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji