Tento web používa cookies na dosiahnutie potrebnej funkcionality. Ďalším jeho použitím s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie Súhlasím

Sanosil bazénová automatika pre bezchlórovú úpravu vody

Predaj tohto tovaru bol ukončený.

Ako náhradu za Asin Aqua Sanosil použite Asin Aqua Dose – najdete tu

Cena aj technické parametre nového zariadenia sú totožné.

Sanosil bazénová automatika pre bezchlórovú dezinfekciu vody v bazéne

Bazénová automatika Sanosil automaticky reguluje pH v bazéne a bazénovú chémiu Sanosil Super. Automatika Sanosil je veľmi presná a nadávkuje len potrebné množstvo bazénovej chémie, ktoré je nutné na udržanie čistej, nezávadnej vody v bazéne.

Automatika je osadená pH sondou a dvomi dávkovacími čerpadlami. Dávkovanie chémie prebieha kontinuálne po celú dobu chodu filtrácie. Bazénové pH je neustále merané a dávkované podľa povelov od meracej sondy. Dezinfekcia je dávkovaná proporcionálne, podľa veľkosti bazéna a chodu filtrácie.

Dávkovacia automatika Asin Aqua Sanosil sa dodáva s kompletným príslušenstvom potrebným na pripojenie do filtračného okruhu bazéna.

Podobné produkty

Bazénový tester Sanosil Super papieriky na 50 meraní

Aseko bazénový tester na sanosil

Ihneď k odoslaniu
  18,10 €

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami DPD (4,50 €), Geis (5,90 €), SDS (5,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Prezerali ste