Filtračný piesok 25 kg 0,4 - 0,8 mm

Filtračný piesok do bazénovej filtrácie so zrnitosťou 0,4 - 0,8 mm. Piesek je kremičitý a dodávaný v najvyššej kvalite, čo je možné vidieť na obrázku vyššie - pekné rovnako veľké zrká s minimálnym množstvom prachových častíc. Jeho životnosť je až 5 rokov… celý popis

Pôvodná: 20,90 €
-10%
18,80 € s DPH

Chcete lepšiu cenu? i

x

Bonusový program pre registrovaných zákazníkov

Zľavy pri nákupe:

Do 400€ zľava 1%
Nad 400€ zľava 2%
Nad 1 200€ zľava 3%
Nad 2 000€ zľava 5%
Plus Mínus
Ihneď k odoslaniu Číslo tovaru: ES110D
K tomuto produktu
Dopravné zadarmo

Zaradený v: Filtračný piesok, Filtrácie MyPool, Filtrácie Azur Kit, ROMA, Filtrácie Brilix, Filtrácie Hanscraft

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Filtračný piesok 25kg - Doprava zadarmo

Filtračný piesok do bazénovej filtrácie so zrnitosťou 0,4 - 0,8 mm. Piesek je kremičitý a dodávaný v najvyššej kvalite, čo je možné vidieť na obrázku vyššie - pekné rovnako veľké zrká s minimálnym množstvom prachových častíc. Jeho životnosť je až 5 rokov.

Hrubosť 0,4 - 0,8 mm je pri filtračnom piesku využívaný najčastejšie a je vhodná pre väčšinu bazénových filtrácií, napr. Azur KIT, Shott, Brilix FSP, Hanscraft Combo Master, MyPool, Steinbach Speed Clean a Comfort, Astralpool Bilbao a Cantabric, Granada a mnohé ďalšie.

Ďalší variant zrnitosti piesku:

Niektoré filtrácie majú v návode k použitiu doporučenú vyššiu zrnitosť piesku, približne 0,8 - 1,2 mm. Jedná sa napr. o filtrácie Intex Krystal Clear alebo ProStar. Tento hrubší piesek hje možné zakúpiť tu:

Ihneď k odoslaniu
18,80 €

Do filtračných nádob nemusíte používať len piesok

Najmä v poslednej dobe sa začíná v stále väčšej miere využívať zeolit, alebo filtrační sklo . Zeolit je sivý kameň, dodavaný v hrubosti cca 1 - 2,5 mm a jeho veľkou výhodou je hlavne veľká pórovitosť, teda schopnosť zachytiť omnoho viac nečistôt. Podobnú vlastnosť má aj filtračné sklo v hrubosti cca 0,5 - 1 mm, ktoré je navíc odolnější a má tak dlhšiu životnosť.

Ihneď k odoslaniu
25,60 €
Ihneď k odoslaniu
38,80 €

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami GLS (4,90 €) a SDS (6,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji