BluePool Kombi tablety 5 kg

Pomaly rozpustné multifunkčné tablety 3v1 obsahujú 80% aktívneho chlóru na dezinfekciu bazénovej vody, algicid proti vodným riasam a vločkovač proti zakalenej vode. Každá tableta tak obsahuje všetko potrebné na úpravu vody. Aplikácia tabliet je veľmi… celý popis

Nedostupné Číslo tovaru: GH0621

Zaradený v: Bazénová chémia, Chlórová chémia, Multifunkčné tablety

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Kombi tablety do bazéna 3v1 Blue Pool 200 g, balenie 5 kg

Pomaly rozpustné multifunkčné tablety 3v1 obsahujú 80% aktívneho chlóru na dezinfekciu bazénovej vody, algicid proti vodným riasam a vločkovač proti zakalenej vode. Každá tableta tak obsahuje všetko potrebné na úpravu vody. Aplikácia tabliet je veľmi jednoduchá a účinnosť je dlhodobá.

Jedna bazénová kombi tableta má priemer 7,5 cm, výšku 2,3 cm. Všetky tablety v balení sú samostatne zabalené do priehľadného obalu.

Určenie:

  • na trvalú úpravu bazénovej vody
  • vhodné pre vonkajšie aj vnútorné bazény

Spôsob použitia kombi tabliet 3v1:

Tablety nevhadzujte priamo do bazéna, na dávkovanie používajte plavák alebo poloautomatický bazénový dávkovač. Pred aplikáciou kombi tabliet do bazéna je vhodné upraviť pH vody na hodnotu 6,8 - 7,4.

Dávkovanie:

1 kombi tableta na 20 m3 vody raz za týždeň.

Balenie obsahuje 25 kusov tabliet po 200 g.

Ako dávkovať tablety do bazéna

Na dávkovanie 200 gramových tabliet je možné použiť klasické plaváky, ktoré majú v spodnej časti otočný krúžok. Pomocou krúžku, môžete regulovať množstvo dávkovanej chémie. Do plaváku sa zmestia 2 - 3 tablety naraz.

Výber dávkovacích plavákov. Všetky plaváky nájdete tu.

Ihneď k odoslaniu
11,40 €
Ihneď k odoslaniu
7,72 €
Ihneď k odoslaniu
12,90 €


Ďalšou možnosťou ako dávkovať tablety do bazéna sú poloautomatické dávkovače. Tieto ponúkajú väčší komfort, ako bežné plaváky. Dávkovače majú komoru, do ktorej je možné vložiť aj niekoľko kilogramov tabliet naraz. Tieto tablety následne dezinfikujú bazén dlhodobo - niekoľko mesiacov. Poloautomatické dávkovače majú reguláciu, ktorou môžete regulovať množstvo chémie do bazéna.

Výber poloautomatických dávkovačov na tablety. Všetky dávkovače nájdete tu.

Ihneď k odoslaniu
120,00 €
Ihneď k odoslaniu
57,80 €
Ihneď k odoslaniu
164,00 €


BluePool kombi tablety

NEBEZPEČIE:  Môže zosilniť požiar; oxidant. Zdraviu škodlivý pri požití. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Vysoko toxický pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom.

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami DPD (5,50 €), GLS (5,50 €) a SDS (6,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji