Krycia plachta na bazén čierna - vlastný rozmer

Krycia plachta na bazén slúži na zakrytie vodnej hladiny. Zabraňuje odparovaniu vody a padaniu nečistôt do bazéna. Plachty sú odolné voči bazénovej chémii, mrazu i UV žiareniu. Môžu sa použiť na letné aj zimné zakrytie bazéna. Plachta neprepúšťa vodu, takže… celý popis


Zadajte šírku plachty
m
Zadajte dĺžku plachty
m
5,20 € s DPH

Chcete lepšiu cenu? i

x

Bonusový program pre registrovaných zákazníkov

Zľavy pri nákupe:

Do 400€ zľava 1%
Nad 400€ zľava 2%
Nad 1 200€ zľava 3%
Nad 2 000€ zľava 5%
Plus Mínus
Výroba 1 - 2 týždne Číslo tovaru: BAZAZC
Dopravné od 200,00 € zadarmo

Zaradený v: Plachty na bazény, Krycie plachty, Kruhové krycie plachty, Oválne krycie plachty, Krycie plachty na mieru

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Krycia plachta na bazén čierna s okami a napínacím lankom

Krycia plachta na bazén slúži na zakrytie vodnej hladiny. Zabraňuje odparovaniu vody a padaniu nečistôt do bazéna. Plachty sú odolné voči bazénovej chémii, mrazu i UV žiareniu. Môžu sa použiť na letné aj zimné zakrytie bazéna. Plachta neprepúšťa vodu, takže nečistoty a kalná voda nahromadená po dažďoch zostáva na vonkajšej strane plachty a nesplachuje sa do vody v bazéne.

Plachty dodávame pre rôzne tvary a rozmery bazénov podľa požiadaviek zákazníkov. Krycie plachty sa môžu použiť pre zapustené aj pre nadzemné bazény. Podľa konkrétneho bazéna je vždy potrebné zvoliť správnu veľkosť presahu. Ak objednávate iný tvar ako obdĺžnik, napíšte nám, prosím, túto informáciu do poznámky v košíku.

  • Rozmer a tvar plachty: vlastný
  • Materiál: LD-PE plachtovina 140 g/m2 čierna

Položenie plachty na bazén

Krycia plachta leží na vodnej hladine bazéna, nie je potrebné používať žiadne špeciálne podstavné konštrukcie. V lete možno kryciu plachtu položiť aj na solárnu plachtu. Touto kombináciou sa znížia tepelné straty a zároveň sa eliminuje znečistenie bazéna náletovými nečistotami.

Dodávanie krycej plachty

Krycie plachty na mieru dodávame štandardne s okami po obvode (každých 50 cm) na prevlečenie gumového lanka, ktorým sa plachta prichytí okolo bazéna. Gumové lanko je súčasťou balenia každej krycej plachty v dostatočnej dĺžke na celý obvod bazéna.

Čierna plachta na zakrytie bazéna

Cena krycej plachty na bazén

  • Pri  obdĺžniku sa cena počíta zo zadanej šírky a dĺžky plachty.
  • Pri ováloch sa cena počíta z obdĺžnika, napríklad ovál 5 x 3 m sa počíta ako obdĺžnik 5 x 3 m.
  • Pri kruhoch sa cena počíta zo štvorca, napríklad kruh 5,5 m sa počíta zo štvorca 5,5 x 5,5 m.


Ako kúpiť kryciu plachtu na bazén

Do okien vedľa ilustračného obrázka hore zadajte požadovaný rozmer krycej plachty aj s presahom na prichytenie (nie iba rozmer bazéna). Cena za zadaný rozmer plachty sa automaticky prepočíta. V nákupe pokračujte tlačidlom Kúpiť. Do poznámky (za vyplnením kontaktných údajov) zadajte tvar plachty (ovál/obdĺžnik) a na overenie aj rozmer plachty.

Pri oválnych bazénoch dajte pozor na rozdiel medzi skutočným oválom a obdĺžnikom s oválnymi rohmi. Oválny bazén má rádius po celej kružnici rovnaký, kdežto bazén so zaoblenými rohmi má rádius iba v rohoch bazéna a čelná strana je rovná. Na takýto typ bazéna je potrebné dodať k výrobe plachty aj nákres so zakreslením požadovaného zaoblenia rohov.

Kryciu plachtu na bazén treba zvoliť väčšiu ako je samotný bazén. Je potrebné vziať do úvahy presah na prichytenie okolo bazéna.

Pred objednaním si, prosím, dôkladne skontrolujte zadaný rozmer. Plachty vyrábané na mieru nie je možné vrátiť do 14 dní.

Podobné produkty

Solárna plachta na mieru modrá 500 mic

Video
Solárna plachta 500 mikrónov

Plachta na bazén s šírkou 3m, 3,5m, 4m, 4,5m, 5m, 5,5m, 6m. Dĺžka od 1 do 50 m

Odoslanie cca 2 dni
  10,30 €
-21%

Solárna plachta na mieru modrá 400 mic

Video
Solárna plachta 400 mikrónov

Plachta na bazén s šírkou 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 4,5m, 5m, 5,5m, 6m. Dĺžka od 1 do 50 m

Odoslanie cca 2 dni
9,50 € 7,50 €

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami GLS (4,90 €) a SDS (6,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji