Tento web používa cookies na dosiahnutie potrebnej funkcionality. Ďalším jeho použitím s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie Súhlasím

Minerály Magnapool 10 kg - magnéziová soľ

Systém Magnapool, vynikajúca úprava vody na základe horčíka v kombinácii s prírodnými vlastnosťami minerálov. Minerálny prípravok s patentovaným zložením Magnapool sa rozpúšta vo vode a zaisťuje účinné a prírodné čistenie silou horčíka. celý popis

39,30 € s DPH

Chcete lepšiu cenu? i

x

Bonusový program pre registrovaných zákazníkov

Zľavy pri nákupe:

Do 400€ zľava 1%
Nad 400€ zľava 2%
Nad 1 200€ zľava 3%
Nad 2 000€ zľava 5%
Plus Mínus
Ihneď k odoslaniu Číslo tovaru: WC000005
Dopravné od 200,00 € zadarmo

Zaradený v: Solinátory Zodiac, Soľ do bazéna

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Horčíková minerálna soľ Magnapool – balenie 10 kg

Horčík, prítomný v morskej vode aj v ľudskom tele a vo všetkých živých organizmoch, je jedným z minerálov nevyhnutných pre fungovanie nášho tela. Relaxačné vlastnosti vody v bazénoch obohatených horčíkom sú uznávané už veľa rokov. Je známe, že horčík pomáha uľavovať od bolesti a pri starostlivosti o pokožku a svaly. Systém Magnapool nevyžaduje žiadne pridané chemikálie, dezinfekčné alebo korekčné prípravky (šokové ošetrenie chlórom, algicídmi, vločkovače...).

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami DPD (4,50 €), GLS (4,50 €) a SDS (5,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji