Tento web používa cookies na dosiahnutie potrebnej funkcionality. Ďalším jeho použitím s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie Súhlasím

Náhradná fólia pre bazén kruh 3,5 x 0,9 m – TOP 0,6 mm modrá

Ultrazvukovo zváraná PVC bazénová fólia pre nadzemné aj zapustené bazény. Fólia sa osádza na stenu bazéna prevlečením cez hornú hranu plechu a následným zaistením pomocou koľajničiek (súčasť bazéna). Náhradná fólia sa dodáva v modrej farbe a odoláva slnečnému… celý popis

163,00 € s DPH

Chcete lepšiu cenu? i

x

Bonusový program pre registrovaných zákazníkov

Zľavy pri nákupe:

Do 400€ zľava 1%
Nad 400€ zľava 2%
Nad 1 200€ zľava 3%
Nad 2 000€ zľava 5%
Plus Mínus
Na objednávku 2 mesiace Číslo tovaru: 42550
Dopravné od 200,00 € zadarmo

Zaradený v: Fólie do bazénov, Náhradné typizované, Kruhové fólie

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0903 871 017

Náhradná fólia pre bazén kruh 3,5 x 0,9 m – 0,6 mm modrá

Ultrazvukovo zváraná PVC bazénová fólia pre nadzemné aj zapustené bazény. Fólia sa osádza na stenu bazéna prevlečením cez hornú hranu plechu a následným zaistením pomocou koľajničiek (súčasť bazéna). Náhradná fólia sa dodáva v modrej farbe a odoláva slnečnému UV žiareniu.

Fólia je určená iba do plechových bazénov na výmenu za pôvodnú.

Náhradná fólia sa vyrába na zákazku a je potrebné uhradiť ju vopred. Doba dodania je 4 - 8 týždňov podľa vyťaženosti výroby

Postup na správne nasadenie fólie do bazéna:

Fóliu nasadzujte na bazén ideálne pri teplotách od 15 do 25°C. Fóliu vložte do bazéna tak, aby sa zvislý zvar nachádzal mimo oblasti skimmera, trysiek a iných miest, kde bude potrebné do fólie vystrihnúť otvor. Ak máte fóliu v bazéne narovnanú, začnite pomaly napúšťať vodu. Už od prvého centimetra vody narovnávajte vzniknuté nerovnosti, od cca 5 cm sa už s fóliou nebude dať pohnúť kvôli veľkému tlaku vody. Následne pomaly dopúšťajte vodu až pod skimmer, trysky a iné miesta, kde do fólie potrebujete vystrihnúť otvory. Po vystrihnutí a montáži skimmera, trysiek a pod. dopustite vodu cca 10 cm pod okraj a fóliu zaistite hornými držadlami.

Fólia má o niečo väčšiu výšku, aby ju bolo možné prehnúť cez hranu bazéna a uchytiť horným držadlom podľa obrázka nižšie:

 Osadenie bazénovej fólie prevlečenie

Upozornenie:

Fólia v uvedenom rozmere je vyrábaná na zákazku. Podľa obchodných podmienok v tomto prípade nie je možné odstúpiť od zmluvy v 14-dennej lehote. Pred objednaním sa preto uistite že objednávate správnu fóliu.

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami DPD (4,50 €), SDS (5,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.