Tento web používa cookies na dosiahnutie potrebnej funkcionality. Ďalším jeho použitím s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie Súhlasím

Piesková filtrácia Bilbao Blue 500 s čerpadlom 14 m3/h

Piesková filtrácia Bilbao Blue 400 vhodná pre nadzemné a zapustené bazény so sladkou vodou do 70 m3. Filtrácia je  dodávaná s čerpadlom a bočným 6-cestným ventilom v nezloženom stave. Jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky. Možno pripojiť na bazénové… celý popis

955,00 € s DPH

Chcete lepšiu cenu? i

x

Bonusový program pre registrovaných zákazníkov

Zľavy pri nákupe:

Do 400€ zľava 1%
Nad 400€ zľava 2%
Nad 1 200€ zľava 3%
Nad 2 000€ zľava 5%
Plus Mínus
Ihneď k odoslaniu Číslo tovaru: 04592S-SENA14
K tomuto produktu
Dopravné zadarmo

Zaradený v: Filtrácie, Filtrácie Astralpool, Pieskové filtrácie

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Bazénová piesková filtrácia BilbaoBlue 500 – 14 m3/h

Piesková filtrácia Bilbao Blue 400 vhodná pre nadzemné a zapustené bazény so sladkou vodou do 70 m3. Filtrácia je  dodávaná s čerpadlom a bočným 6-cestným ventilom v nezloženom stave. Jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky. Možno pripojiť na bazénové PVC trubky aj flexi hadice 50 mm. Pripojenie čerpadla do bazénového okruhu je šraubením 50 mm (1 ½“), ktoré je súčasťou balenia.Prepájaciu trubku a 90° koleno medzi čerpadlom a šestcestným ventilom je potrebné dokúpiť a zlepiť podľa potreby. Záleží aká je plánovaná vzdialenosť medzi čerpadlom a ventilom. Filtrácia Bilbao má delenú nádobu na piesok. Delená nádoba umožňuje rýchlejšiu a jednoduchšiu výmenu piesku, ako je tomu pri filtráciách s horným ventilom. Navyše pri výmene pieskovej náplne nedochádza k náhodnému poškodeniu vnútorného rozvodu filtra.

Filtračné nádoby Bilbao sa vyrábajú vstrekovaním plastov, čím sa dosahuje veľká pevnosť stien filtrácie. Nádoby veľmi dobre odolávajú vnútornému tlaku aj chemickým prípravkom používaným na údržbu bazéna.

Pokiaľ ide o kvalitu materiálu, spracovanie a životnosť filtrácie, možno povedať, že filtre Bilbao patria medzi najlepšie bazénové filtrácie na trhu. Je len málo pieskových filtrácií, ktoré aj po dvadsiatich rokoch fungujú bez reklamácií ako nové.

Španielska firma Astralpool, ktorá vyrába filtre Bilbao už od deväťdesiatych rokov, prevažne pre náročné trhy v Nemecku, Anglicku a Francúzsku, je jedným z najväčších výrobcov bazénových technológií a príslušenstva pre bazény na svete.

Použitie:

  • Filtrácia pre bazény do 70 m3
  • Pre vnútorné a vonkajšie bazény

Balenie bazénovej filtrácie Bilbao Blue 500 obsahuje:

Piesková filtrácia Bilbao Blue 500

Zapojenie šesťcestného ventilu filtrácie Bilbao Blue 500

Šestcestný ventil filtrácie Bilbao Blue 500


Technické údaje filtrácie Bilbao Blue 500:

  • Výkon filtrácie: 14 m3/h
  • Napájanie: 230 V
  • Príkon: 1,19 kW
  • Max. prevádzková teplota: 35°C
  • Max. tlak: 2 bary
  • Piesková náplň: 115 kg (nie je súčasťou dodávky filtrácie – piesok tu )
  • Hmotnosť bez piesku: 23 kg
  • Rozmery filtrace: viď tabuľka v obrázkoch 


Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami DPD (4,50 €), GLS (4,50 €) a SDS (5,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji