Možnosti dopravy a platby

Možnosti dopravy tovaru

Nižšie uvádzame zoznam prepravcov, ktoré využívame pre zasielanie tovaru. V košíku vždy nájdete tých prepravcov, ktorými možno danú zásielku odoslať. U bežných zásielok bývajú na výber všetci prepravcovia. U objemných zásielok (napr. plechové bazény, veľké filtrácie, dlhé rúry atď.) alebo veľa ťažkých zásielok (barely chémie, odvlhčovače, atď.) býva spravidla možný iba prepravca SDS a osobný odber. Žiadne špeciálne príplatky k týmto zásielkam neúčtujeme.

U objednávok nad 200 € je dopravné aj poplatok za dobierku zadarmo. V takomto prípade zvolíme najvhodnejšieho prepravcu my na základe povahy tovaru, hodnotenia prepravca atď. Prípadne si môžete zvoliť prepravcu sami, ale táto možnosť je už spoplatnená podľa nižšie uvedených cien.

Kuriérske služby

DPD: 5,50,- €

GLS: 4,90,- €

SDS: 6,90,- €

Vami objednaný tovar doručíme na ľubovoľnú adresu v SR spravidla do 3 pracovných dní po dni podania / expedície v čase 9-17 hod. Vodič Vás v deň doručenia bude kontaktovať na vami zadanom telefónnom čísle. V sobotu, v nedeľu a cez sviatky kuriérska služba tovar nedoručuje.

V prípade, že Vás kuriér nezastihne na dodacej adrese, bude Vás kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.


Osobný odber

Odber tovaru vo výdajnom mieste v Brne: zadarmo (mapa, kontakt a otváracia doba)

V prípade osobného odberu vyčkajte, prosím, na potvrdenie, že je tovar pre Vás pripravený a potom si ho môžete vyzdvihnúť v našej prevádzke Eseos s.r.o., hala 103, Písečná 5, Brno, ČR. Platba je možná len hotovosti, výdavok bude v českých korunách. Pre platbu kartou nás kontaktujte na čísle 0903 871 017.

Odber tovaru vo výdajnom mieste v Prahe: zadarmo (mapa, kontakt a otváracia doba)

V prípade osobného odberu vyčkajte, prosím, na potvrdenie, že je tovar pre Vás pripravený a potom si ho môžete vyzdvihnúť v našej prevádzke Eseos s.r.o., hala C23, Za zastávkou 373, Praha, ČR. Vjazd do areálu je z ulice Kutnohorská od č.p. 288. Platba je možná len hotovosti, výdavok bude v českých korunách. Pre platbu kartou nás kontaktujte na čísle 0903 871 017.

Možnosti platby tovaru

U objednávok nad 200 € je dopravné i doběrečné zadarmo.

Dobierka: 1,50,- €

Platíte v hotovosti prepravcovi pri doručení tovaru.

Kartou online: zadarmo

Ak vlastníte platobnú kartu, ktorá umožňuje platby na internete (ak máte pochybnosti, informujte sa u svojej banky), môžete ju využiť k úhrade tovaru online, pri dokončení objednávky sa otvorí pop-up okno platobnej brány banky ČSOB, a.s., ktorá zároveň garantuje maximálnu možnú mieru zabezpečenia online platieb. Platobná brána ČSOB akceptuje platby platobnými kartami Visa, Visa electron, Master Card, Master Card Electron, Maestro, Diners Club.

Prevodom z účtu: zadarmo

Bezhotovostná úhrada prevodom na náš účet. Číslo účtu a variabilný symbol obdržíte v potvrdzovacom e-mailu po objednaní. Tovar je expedovaný po pripísaní platby na náš účet.

V hotovosti: zadarmo

Hotovostná platba pri osobnom odbere v Brne alebo v Prahe. V našich prevádzkach je možné platiť aj všetkými obvyklými platobnými kartami bez poplatku.

Ďalšie informácie o nákupe:

Obnovuji