Ručný bazénový vysávač Intex s akumulátorom

Vysávač s vlastným vstavaným motorom Intex je úplne nezávislý od bazénovej filtrácie. Ide o úplne samostatné zariadenie (nepripája sa žiadna hadica), ktoré nasáva vodu cez filtračné vrecko, v ktorom sa zachytávajú nečistoty. Voda sa následne vracia späť do… celý popis

Nedostupné Číslo tovaru: 128620NP

Zaradený v: Vysávače, Ručné vysávače

Potrebujete viac informácií? (po - pá 8 - 16 hod)

Telefón 0277 270 097

Ručný bazénový vysávač Intex s akumulátorom

Vysávač s vlastným vstavaným motorom Intex je úplne nezávislý od bazénovej filtrácie. Ide o úplne samostatné zariadenie (nepripája sa žiadna hadica), ktoré nasáva vodu cez filtračné vrecko, v ktorom sa zachytávajú nečistoty. Voda sa následne vracia späť do bazéna. Vrecko sa dá jednoducho vybrať, vysypať, vyčistiť a znovu použiť. Balenie obsahuje aj 2,3 m teleskopickú tyč pre lepší dosah do stredu bazéna a dva typy nasávacej hubice.

Kvôli svojej jednoduchosti možno ručný vysávač Intex použiť pre všetky nafukovacie (a iné menšie nadzemné bazény) a vírivky.

Motor je napájaný akumulátorom, ktorý je súčasťou balenia, vrátane kábla s USB konektorom na jeho opätovné nabitie. To trvá približne 8 - 10 hodín a umožňuje 40 - 50 minút prevádzky vysávača.

Informácie o doprave a platbe

Tovar zasielame prepravnými službami DPD (5,50 €), GLS (5,50 €) a SDS (6,90 €). Tovar je možné po predchádzajúcej objednávke vyzdvihnúť osobne v našich skladoch v Prahe a v Brne.

Pri objednávke tovaru nad 200,00 €, máte dopravu ZADARMO.

Platbu môžete realizovať dobierkou(1,50 €), online platobnou kartou alebo prevodom z účtu. V našich prevádzkach je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou.

K vyššie uvedeným cenám nikdy neúčtujeme ďalšie príplatky za nadrozmerný alebo ťažký tovar.

Podrobné informácie o doručovacích metódach a kontaktoch nájdete v sekcii Všetko o nákupe.


Obnovuji